Lost-Cast

Casting

Jak byli vybíráni herci do rolí,jaké podmínky si tvůrci určili a jak vše probíhalo?
Herci byli do svých rolí vybíráni velice pečlivě.Tvůrci si zavolali několik herců na casting a zkoušeli do té doby,dokud opravdu herci pořádně nezapadli do svých rolí.Josh Holloway (Sawyer) byl na castingu natolik rozčilený, že to nezvládá, že vzal židli a hodil jí vzteky přes půl studia.Potom se režisérovi omlouval za své chování,ale on na to ,,Neomlouvejte se, je to naprosto skvělé,přesně taková má být vaše role, bereme vás!,,.Tak snadno získal roli jeden z představitelů.
Jorge Garcia (Hurley) byl první ze všech hlavních herců, kdo byl obsazen do seriálu. Některé zdroje však uvádějí, že jako první svou roli získal Ian Sommerhalder (Boone).
Yun-Jin Kim (Sun) se původně hlásila na roli Kate. Nezískala jí, ale tvůrcům se natolik zalíbila, že do scénáře připsali ještě dvě nové postavy – náš známý korejský pár.
Také postava Jacka se měla původně objevit jen v první epizodě a na jejím konci zemřít. Když se producent J.J. Abrams rozhodl změnit ji na stálou hlavní, původně plánovaný herec Michael Keaton  jí (naštěstí) : ) odmítl a jeho roli získal Matthew Fox.

Ukázky z castingu:
Evangeline Lilly konkurz na Kate - Zde

Josh Holloway konkurz na Sawyera - Zde

Matthew Fox konkurz 1. na Sawyera ,2. na Jacka - Zde (to je dost zábavný) : )

Maggie Grace konkurz na Shannon - ZDE
Emilie de Ravin konkurz na Claire - ZDE
Ian Somerhalder konkurz na Boonea - ZDE
Daniel Dae Kim konkurz na Jina - ZDE
Dominic Monaghan konkurz na Charlieho - ZDE
Jorge Garcia konkurz na Hurleye - ZDE

 
Design By V.aries -- V.aries (c) 2007-2008 -- Kontakt: V.aries@seznam.cz