Lost-Cast

Články

Fringe


Scénárista, režisér a producent J.J. Abrams už se na výrobě seriálu Lost prakticky nepodílí, a tak má čas se věnovat jiným projektům. Kromě toho, že pilně pracuje na filmovém restartu Star Treku, připravil pro televizní studia dva nové seriály. Jedním z nich je lékařské drama Anatomy of Hope, druhý z nich, Fringe, je plný nadpřirozených jevů jako čtení myšlenek, teleportace nebo oživování mrtvých.

Vše začíná na palubě letadla (nepřipomíná vám to něco?), kde dojde k podivné nehodě a všichni cestující zemřou po útoku neznámého jedovatého plynu. Na vyšetřování pracuje několik agentur, do popředí se dostává agentka FBI, která postupně odhaluje záhadné nitky vedoucí do nejvyšších pater vlády a bohatých korporací.

Atmosférou seriál připomíná trochu Axta X, hlavní roli hraje sympatická Anna Torv, fanouškům Lostu bude povědomý hlavně Lance Reddick.

Zdroj: lost.cz

Posledni komentare
20.11.2008 14:12:15: Co on všechno nechce smiley${1}
Jeffrey Lieber je jméno, které běžným divákům seriálu nic moc neřekne. Přesto to byl on, kdo vytvořil první námět. Okolnosti, proč dnes není takovou hvězdou jsou ale velice zajímavé....
 
Design By V.aries -- V.aries (c) 2007-2008 -- Kontakt: V.aries@seznam.cz