Lost-Cast

LostShop

Věci pro pravé fanoušky

CD,DVD,Knihy, sběratelské předměty atd..
Pokud patříte mezi pravé fanoušky LOSTu, určitě se neobejdete bez sběratelských věcí.tady jsou některé z nich....

CD


1.sezóna (Lost - Music from the ABC Television Series)
Oficiální soundtrack nabízí více než hodinu hudby od skladatele seriálu Michaela Giacchina z první sezóny, jedná se čistě o instrumentální hudbu rozloženou do celkem 27 skladeb.
Koupit: Amazon.com

2.sezóna (Lost - Season 2) Soundtrack k další sezóně je na tom stejně jako ten předchozí, obsahuje pouze instrumentální hudbu od Michaela Giacchina. Skladby se příliš neliší, takže kdo má doma jedničku, má v podstatě vše podstatné. CD obsahuje 26 tracků.
Koupit: Amazon.com


KNIHY 

The Lost Chronicles
Oficiální kniha k 1. sérii od Marka Cotty Vaze vás podrobně provede vznikem seriálu, seznámí s postavami i herci, nabízí obsahy jednotlivých epizod 1. série, představí vám ty, kdo stojí za výrobou seriálu a popíše, jak se taková klasická epizoda natáčí. Knihu vyšla přeložená do Češtiny.
Koupit: NeoLuxor.cz

Falešná identita (Cathy Hapka)
Známky života (Cathy Hapka)
Boj o přežití (Frank Thompson)
Knihy zaměřené na vedlejší postavy ze seriálu, kterým se TV epizody vůbec nevěnují. Popisuje především zážitky těsně po havárii, první objevování ostrova včetně jejich tajemství a také se tu setkáme s několika dobře známými postavami hlavními (Boone, Shannon). Neodhaluje ale žádné hlavní problémy a záhady, postavy zde prožívají své vlastní, méně zajímavé příběhy. V některých případech také dochází k situacím, které si odporují s tím, co prožívají hrdinové v TV epizodách.
Koupit: Známky života - Neoluxor.cz, Falešná identita - Neoluxor.cz

The Lost Magazine
Oficiální časopis k seriálu, který vychází každé dva měsíce. Obsahuje popisy aktuálních epizod, rozhovory s herci a tvůrci či další zajímavosti ze světa seriálu. Objednávka se vztahuje na roční předplatné časopisu.
Objednat: Amazon.com

Bad Twin (Gary Troup)
Mystifikační kniha, která na první pohled nemá se seriálem nic společného. Vypráví příběh soukromého detektiva Paula Artisana, který vyšetřuje záhadné zmizení jednoho z dvojčat. Mnohem zajímavější je ale „příběh“ okolo vydání. Autor Gary Troup je jedním z pasažérů letu 815 ze Sydney do Los Angeles a manuskript knihy stačil do vydavatelství doručit těsně před nástupem na palubu letadla. Havárii ovšem nepřežil.
Koupit: Amazon.com

The Third Policeman (Flann O´Brien)
Román, který se stal v Británii neskutečně populárním v okamžiku, kdy se objevil v jedné z epizod seriálu, kde ho čte Desmond. Kniha je sice v základu kriminálkou, je však často popisována jako absurdní komedie, kde motivy a způsoby jednání hrdinů jsou v rozporu s logickým uvažováním a celý děj je zasazen do zcela unikátního snového světa.
Koupit: Amazon.com

Watership Down (Richard Adams)
Další z knih, která nemá se seriálem nic společného. Četl jí Sawyer v jedné ze starších epizod, mnohem zajímavější je ovšem popis děje. Alegorie na moderní společnost vypráví o skupině králíků, která utíká po zničeného svého domova do nových neobjevených a nebezpečných míst. Mezi fanoušky je kniha považována za malou nápovědu k odhalení tajemství seriálu.
Koupit: Amazon.com

A Wrinkle in Time (Madeline L´Engle)
Jedno z klasických děl západního světa si také četl Sawyer v jedné epizodě první série. Fantasy příběh vypráví o skupince dětí, která se vydává najít své rodiče – vědce, kteří zmizeli při experimentování s pátou dimenzí a cestování v čase. Podle knihy byl v roce 2003 natočen stejnojmenný televizní film.
Koupit: Amazon.com


DVD

Seriál vyšel na DVD ve vybraných zahraničních zemích, ale bohužel ani jedno vydání neobsahuje českou podporu (titulky, dabing). V Maďarsku vyšel seriál (sezóna 1) s českou podporou, ale už se k nám nedováží, otázka je, jak to bude se sezónou 2. Aktuálně DVD s českou podporou nové neseženete.

1.sezóna (The Complete First Season)
DVD obsahuje sedm disků, šest s epizodami (každý obsahuje čtyři epizody), poslední disk je bonusový. U disků s epizodami naleznete u vybraných dílů (101, 104, 107, 113) komentář herců a tvůrců, mezi klasickými bonusy se potom skrývají dokumenty o vzniku, přípravě a natáčení seriálu, několik kratších spotů a vystřižené či nepovedené scény.
Koupit: Amazon.com, Amazon.co.uk

2.sezóna (The Complete Second Season)
Má podobné specifikace jako sezóna první, takže sedm disků (jeden bonusový), technické parametry (1,78:1 obraz, Dolby Digital 5.1 zvuk) zůstávají. Mezi bonusy jsou opět komentáře herců a tvůrců, dokumenty o natáčení, ale také speciální grafiku ohledně propojení postav a dějových linií či informace o dalších sezónách. Nechybějí vystřižené či nepovedené scény.
Koupit: Amazon.com


PŘEDMĚTY

ABC Store
Na stránkách společnosti ABC je také otevřen oficiální internetový obchod se všemi proprietami, které k Lost byly vyrobeny. Chcete mít doma tašku, tričko nebo hrneček na kafe s logem vašeho oblíbeného seriálu? Není problém, stačí si jen vybrat. Bohužel obchod nezasílá do ČR, jedinou šancí je mít někoho známého s místem bydliště v USA : (


Nabídka předmětů z Lost.cz

Přívěsek Dharma
ObrazekPřívěšek na krk Dharma s logem stanice Labuť. Přívěšek vyrábí jeden z uživatelů Lost.cz.Zatím nabízí přívěšek čistě jen s logem Dharma, brzy si budete moci objednat také přívěšek, kde si budete moci nechat vyrobit své vlastní jméno.Trička Dharma & 4815162342
Prohlížejte Zde

Figurky
Prohlížejte Zde

Hry
Prohlížejte Zde
Žádné komentáře
 
Design By V.aries -- V.aries (c) 2007-2008 -- Kontakt: V.aries@seznam.cz