Lost-Cast

Teorie

Teorie jak ji neznáme : )

Tahle teorie je pro ty z vás,kteří se chtějí při odhalování záhad seriálu taky trochu pobavit : )

Naši hrdinové nastupují do letadla ze Sydney do L.A.(jak všici víme). V letadle se pořádá hrozný mejdan a naši hrdinové chlastaj o sto šest. Všichni jsou tak na sračky, že si začnou představovat, že spadli na ostrově. Když si představují jak letadlo spadne, Jack se probere, jelikož je nejvíc na hadry hned si v opilosti tahá lahvičky z kapsy, než jde zachraňovat. Tak je Vám to už trochu jasný, letadlo vůbec nespadlo, jen celou cestu si vožralá posádka představuje, jak je na ostrově.

ZÁHADY
1) Desmond
Je tak zlitej ze macka knoflík na záchodě, přibližně každých sto osm sekund na hajzlu blije a musí mačkat splachovadlo(zdá se mu to jako minut, když je jak CEP). Později ho vystřídají a při rvačce o umyvadlo to rozbijou(v představě je to vidět jak obloha na ostrově fialový)

2) Druzí
No takhle si představují naši hrdinové zbyteček střizlivé posádky.

3) Čísla
Jack počítá kolik kdo měl panáků za hodinu a nemůže se dopočítat 4 8 15 16 23 42

4) Kouř
Někdo z posádky našich opilců vytáhne hašiš (nejspíš Charlie) a ostatní to vidí jako smrtelnej kouř.

5) Lockův tatík
Ochranka letadla(tudíž střízlivej) Lock a Ford ho uškrtí když jim nadává, že poblili zadní část letadla.Lock je tolik vožralej, že si myslí, že to byl zlý táta a Ford zase to svoje.

6) Juliet a Naomi
Byli střízlivé letušky, ale naši hrdinové je znásilnili a po té vožrali, takže si už taky myslí že jsou na ostrově.

7) Flashbacky
V tý hrozný vopici má každej takovýhle vize a každej vidí to svoje(podle promilí). Nejvíc na sráčku bude asi Desmond, protože si myslí že už je na ostrově tři roky. Přitom seděl na hajzlu v letadle tři minuty.

8) Dharma
Asi nějakej dost tvrdej alkohol co podávaj v letadle, bude to pěknej nářez(polovině posádky zbůsobil pěknou otravu)

Eko, Mikhail, Hanso
Zlitý nigerijci pašovali kubánský rum(Eko a jeho představy) a ochlastaní spadli s letadlem, ruskému lihovarníkovi Mikhailovi, který na ostrově postavil se svou firmou Dharma ethanol a.s. tajnou paliru a skladiste te nejlepsi vodky na jih od Ruska a Alvar "Becher" Hanson měl českoruské předky!

Závěr
Všichni se z tohoto snu probudí v hrozný kocovině v L.A na záchytce. Pár jich to nepřežije(třeba Boone), tolik alkoholu v krvi. Bude jim pěkně blbě, to já znám. tak další rundu.

Závěr třetí sezony(doplněn pro nadšence mé teorie):

Tak nám ten čas ale letí, jako smetí. V posledních dílech třetí sezóny jsme viděli jak se v letadle upilo pár našich hrdinů. Samozřejmě jak již víme z mé teorie, naši borci si představují v hromadné halucinaci a opilosti za letu, že jsou na ostrově, ale nemá cenu se opakovat, již je to všem jasné. Tak nyní Vám objasním jak se věci mají:

1) Druzí přepadli naše hrdiny, protože už dělali na palubě velký svinec. Jenomže zlitej Sayd, Bernard, Jin a v totálním deliriu s Danielle je vyhodily z letadla za pomocí Huga, který měl hroznou zácpu a myslel jsi, že jede na záchod autem a odnesl to chudák Ryan.

2) Charlieho jsme měli všichni rádi, dokázal se pěkně zfetovat, i když měl čtyři promile a jako většina feťáků neodhadnul dávku a utopil se na záchodcích ve vlastních zvratkách(v představě že volá na letadlovou stanici mayday). Desmond mu chtěl pomoci a strčit prst do krku, aby to šlo lépe, ale Charlie se zamknul.Před svou smrtí viděl ještě z okénka jak vožralej Mikhail si spletl láhev vodky místo padáku a tím jeho příběh končí, ale pozor Rusáci jak jsem psal vydrží hodně, vydržel epileptický záchvat, který naši hrdinové vidí v halucinaci jako p.s.i. zvukově-zabijácký plot, vydržel si lít vodku do oka(jedno oko to teda nevydrželo), vydržel Jinovo kung-fu(hádali se o panáka), takže není vyloučeno, že se nám ještě objeví.

3)Lock a Naomi - hezká holka co trávila před odletem hodně času v soláriu, té mi bylo taky moc líto, jenomže co měl Lock dělat, když mu jako jedna ze střízlivějších letušek trhala láhev od pusy. Probodal ji umělou vidličkou(z letadlového vybavení) záda v představě jak zase vrhá nože. Lock měl vůbec poslední dobou až moc výbušné žaludeční stavy až si z toho představoval, že je pyrotechnik.

4) Pár vět na závěr, nemůžu vysvětlit detailně vše, jelikož alkoholismus a seriál je dohromady hrozně složitý a pochopí to jen ti zasvěcení. Ale jelikož jsem hrozně hodný a je mi líto těch lidiček, kteří si nedokáží vysvětlit závěrečné scény finále, tak Vám ještě doplním. Jack a ostatní se vydali na složitou cestu k palubnímu minibaru ( v halucinaci si myslí že prochází celým ostrovem, aby si mohli zavolat ). Když došli pro alkohol, Ben jim v tom chtěl zabránit. Jack mu dal do huby a pak následoval Lock a jeho umělá vidlička v Naomi. Vytrhli dveře minibaru, všichni hrozně šťastný a zazvonil palubní telefon. Jack to zvedl a něco jim zamumlal, myslel jsi že objednává další zásilku chlastu, ale na druhém konci byl někdo úplně jiný. Někdo s kým budou mít v další sezoně veliké problémy, jelikož v letadle dělali takový bordel, že U.S Army poslalo leteckou četu obsadit letadlo. Uvidíme jak si naši hrdinové poradí. Lost forward, který jsme viděli na konci jen potvrdil, že je moje teorie na 99% reálná, když Jack s Kate uteče z léčebny(tam jsou převezeny ze záchytky) a vidí, že už se dostavuje Delirium tremens a začíná žrát prášky. Uvědomuje si, že se musí vrátit do léčebny, ale Kate mu to rozmlouvá a tím nám končí 3 sezona.

Na americké webu jsem našel nějaké informace(pozor může v nich být dost spoilerů), že možná nebude šest sezón, jelikož tvůrcům dochází peníze na transplantace jater pro herce. Jelikož mejdany po každém natáčení nemůžou zastavit a například herec T.O. Quinn (alias John Lock), už měl tři transplantace jater a při jedné z těchto operací si doktoři nevšimli že neleží na zádech, ale na břiše a vzali mu Ledvinu, což sice tvůrci v seriálu dobře využily, ale T.O. Quinnovi museli zaplatit hodně peněz. A k tomu se začíná po natáčení prodávat ve štábu drogy(J.J. Abrams to svedl na Damona Lindelofa, ale ten zase řekl, že to prodává Carlton Cuse)-, tak tvůrci vážně přemýšlí, že zakončí seriál pátou sezónou.Rozhovor s Haroldem Perrineau(Přeloženo z Playboye roku 2006)

Playboy: Dobry den p. Perrineau
Harold: Zdar, rikejte mi Harolde

Playboy: Jasny, takze otazka jedna, byl jste zvolen muzem c.1 nasim casopisem, co vy na to?

Harold: Ale super, jen jsem slysel, ze zeny mne volili, protoze se mne boji. Jsem u nich neco jako masovy vrah.

Playboy: Jo taky jsme slyseli. Reknete nam, myslite si ze se opet ukazete v serialu Lost?

Harold: Jo vcera mi volal Abrams a byl hrozne vozralej a že prej neco slavili. No rikal, ze ke konci 4 sezony to tam budou chtit nejspis trochu vycistit a chteli by abych zase postřílel pár buchet a pak chtel jeste vratit prachy, ale to uz vas asi nezajima.

Playboy: A na to jste expert. V pořádku už se moc těšíme. Ještě nám řekněte, jaká z postav Vám byla ještě sympatická?

Harold: Měl jsem rád Eka, ne kuli stejny barve pleti, ale oba jsme byli podle scenáře zabijaci.

Playboy: Jo viděli jsme. Poslední otázka. Harolde co plánujete do budoucna?

Harold: Chci natočit pokračování Jacka Rozparovače se mnou v hlavní roli, ale nemam teď prachy, všechno jsem propil, takže kdyby jste se někdo chtěli podílet, tak se mi určitě ozvěte.

Playboy: Děkujeme za rozhovor Harolde. Pokud by jste někdo chtěli poslat Haroldovi pěníze stačí kontaktovat naše vydavatelství.

Nekdy zacatkem dubna tohoto roku, vyšel na amerických stránkách další zajímavý rozhovor s jednim z tvurcu Damonem Lindelofem. To nejzajimavejsi jsem vybral a přeložil jen a jen pro Vás.

Redakce: Takze Damiene(jako ten satan pozn.redakce), reknete nam neco, co se bude dit v serialu?

Damon: Jsem kdyz tak Damon a ne Damien, neřeknu Vám nic, klesla by sledovanost, potřebuju prachy a lidi musíme překvapit, aby jsme pak měli za co chlastat.

Redakce: Je pravda že jste zid?

Damon: No tak to nevim, moment(Damon rozepíná necekane kalhoty a kouka na.....pozn. redakce). No možna jo, ale nemusíte vědět vše.

Redakce: Tak nás a fanoušky alespon nečím musíte navnadit, prozraďte alespoň něco.

Damon: Dobře, po rozhovoru chci ješte připlatek bokem.

Redakce: Jistě, nějak se pak dohodneme.

Damon: No tak mužete se těsit na to, že brzy zjistite kdo z našich hrdinů je homosexual a taky že jeden je impotent.

Redakce: No zaslechli jsme že mozna Vincent je Homosexual.

Damon: No ve skutecnosti jak některi vite, je to fenka, bylo by to težky udělat z ní homosexuala, museli by jsme použít vice specialnich efektu a penize docházej.

Redakce: Take jsme slyšeli, že se dovime vice o Libby a jejim pobytu v blazinci, je to tak?

Damon: No nechte se překvapit, nekteři si mysli, že uz tenkrat byla hrozně zamilovaná do Huga a proto se nechala zavřít do blazince s nim a některi zase říkají, že vsadila ta samá čisla, ale ztratila los a když ho hledala podpálila nerada byt a skončila v blázinci bez peněz. Tyto teorie Vám musím vyvrátit.Vše bude úplně jinak, ale víc už neřeknu, musíte se na to podívat samy.

Redakce: No zas tolik jste nám neprozradil.

Damon: Nemam dneska moc naladu mluvit, mam hroznou kocovinu a rano jsem blil, včera jsme s Carltonem vypili dvě lahve Beama, tak už mne netrapte.

Redakce: Dobře děkujeme moc za rozhovor Damiene, ohh pardon Damone.

Damon: Neni zač, všechny fandy zdravim, jo a rychle kde tu mate zachody, rychle!!

Redakce: Na chodbě do prava(Damon už vyběhl pozn. redakce). Tak všichni fandové máte se na co těšit a zase příště, možná nás navštíví další osobnost z Lostu.(Omylem jsme poslali Damona na damské toalety pozn. redakce).

Autor:
Ferrnett

Žádné komentáře
 
Design By V.aries -- V.aries (c) 2007-2008 -- Kontakt: V.aries@seznam.cz